Poland vesrion

Gdzie jesteśmy

Jesteśmy w nadmorskiej miejscowości Olympic Beach, 6klm od miasta Katerini i 72klm od Salonik w północnej części Grecji o nazwie Macedonia. Nasza ulica jest Athenas 16 (2nd Street po lewej stronie po wejściu do wsi)Jesteśmy tylko 100 metrów od piaszczystej plaży, która jest największym w Grecji (50 szerokim 10klm X długości!)

Zakwaterowanie

Są to:

1. Trzy osobowe typu studio z założonym kuchni

2. Trzy osobowe apartamenty z oddzielną w pełni wyposażoną kuchnię

3. Apartamenty dla 5-7 osób z pełni wyposażoną kuchnią i wanną

Również powszechne w każdym rodzaju zakwaterowania są: TV, kanały satelitarne, system klimatyzacja, lodówka, Wi-Fi interent bezprzewodowy, duży balkon z namiotami, podwójne drzwi balkonowe szklane.

wieś

Wieś Olympic Beach to mała i cicha wieś odpowiedni dla rodzin z dziećmi.

Jest deptak, gdzie można zabrać cię wieczorem chodzić z dziećmi czuje się bezpiecznie i komfortowo. Można tam również znaleźć wiele sklepów, tawern, restauracji, kawiarni, barów, a także 2 place zabaw dla dzieci. Możesz także uczestniczyć w wielu koncertach i happeningi na głównym placu.

Wieś posiada również boisko do piłki nożnej w rzeczywistych rozmiarach, a także do koszykówki i tenisa place zabaw darmowe dla publiczności.

Dla tych, którzy lubią spacery, jest nadmorski walking strefa 2 klm długo!

Wreszcie, istnieje duża cerkiew pochodzi od św Prokopios

w souroundings

Olympic Beach jest tylko 6klm od stolicy Katerini z największego parku centralnego w Bałkanach.

Miejscowość jest również bardzo blisko (15klm) do starożytnego miasta Dion u podnóża najwyższej i sławnych górze Olimp. Możesz wziąć udział w wielu sztuki teatralne i koncerty w starożytnym teatrze Dion każdego lata. Ponadto można podziwiać «hydraulis» starożytny instrument muzyczny wśród znalezisk archeologicznych w muzeum.

Dla sportowy jest ona wymagana do podjęcia wizytę w Enipeas małego kanionu u stóp Olimpu, a także na piękne schroniska-restaurants, gdzie można podziwiać piękne widoki. Oczywiście każdy, kto ma siłę, może go do góry (3918m alt). ostoje

Stavros (938m alt) i Prionia (1100m alt) można dojechać samochodem również.

U podnóża Olimpu, istnieją również stary i nowy klasztor św Dionisios

kontakt

Maria Ainali
Athenas Str, 16
Olympic Beach – Katerini
P.C.: 60100
tel.: +30 23510 62553
AdvertisementsΑρέσει σε %d bloggers: